Чотири найкращі гаджети для навчання та дозвілля дітей

квиток на автобус
Щасливе
23.08.2023  08:47

Технологічний прогрес не стоїть на місці: постійно з’являються нові пристрої з розширеними можливостями. Смартпристрої, дрони, ігрові консолі — усе це доступно для дітей будь-якого віку. Адже молоде покоління швидко освоює технології та вчиться новому.

Як вибрати технологічний подарунок для дитини, щоб він був цікавим, освітнім та безпечним одночасно? Зібрали ТОП-4 гаджети, які сподобаються малюкам.

Проєктор для малювання

Компактний пристрій, який допоможе дитині «оживити» мистецтво та здобути купу позитивних вражень. Проєктор дає змогу розкрити приховані таланти та спробувати новий різновид дозвілля. Як він працює:

  1. Проєктор підключається до смартфона чи планшета через спеціальний застосунок.
  2. Дитина самостійно вибирає, що саме планує малювати.
  3. Після цього запускається проєктор. Він направляє вниз потік світла, у якому добре видно силует персонажів, вибраних для малювання.
  4. Використовуючи такий «трафарет», можна поступово вчитися вимальовувати складні деталі, розвивати дрібну моторику та уяву, уважність та посидючість.

Пристрій абсолютно безпечний, не перегрівається та має зручну конструкцію.

Ігрові консолі: має бути час і на розваги

Щоб у дитини зберігались мотивація та цікавість до навчання чи тренувань, важливо регулярно робити перерви від занять та зміщувати акцент уваги. Один із варіантів веселого дозвілля — ігри на приставці. Нетривалі епізоди, під час яких дитина грається сама чи з друзями, позитивно впливають на нервову систему.

З допомогою ігор дитина розвиває швидкість реакції, вчиться приймати рішення та мислить більш нестандартно. Для того щоб бавитися, підійдуть приставка Сега, PlayStation, Xbox.

Робот-компаньйон

Це девайс невеликого розміру, що керується штучним інтелектом. Виконує роль вчителя, помічника та друга. З часом робота можна «навчити» вподобанням дитини в музиці, мультиках, іграх. Йому легко ставити питання, розповідати власні спостереження та створювати нагадування. Пристрій дає змогу юному власнику з користю та веселощами проводити час.

Одні моделі можуть рухатися за юним власником, пересуваючись на коліщатках, інші — стаціонарні. Ударостійкий пластик, великий дисплей для ознайомлення з інформацією — усе це спрощує використання цікавого та корисного девайса.

Спеціальні пристрої для покращення сну

Від того, як дитина відпочиває вночі, залежать її самопочуття та продуктивність. Важливо з раннього дитинства прищепити правильні навички гігієни сну. Для цього можна скористатися спеціальними девайсами, перетворивши процес відходження до сну на цікавий та приємний ритуал. Це особливо важливо для гіперактивних дітей. Особливості таких девайсів:

  • мають вбудований нічник із м’яким різнокольоровим світлом;
  • відтворюють різноманітні заспокійливі звуки: шум дощу, вітер у верхівках дерев, заспокійливі мелодії, схожі на колискові;
  • дозволяють налаштовувати кілька режимів із таймерами, щоб вмикати за настроєм дитини кожного вечора.

Вибираючи гаджет у подарунок, керуйтеся віком дитини та її вподобаннями.

переглядів: 59


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *