Цікаві факти про iPhone: що насправді приховує ваш смартфон

квиток на автобус
Щасливе
30.08.2023  15:24

Мобільні девайси від компанії Apple вражають своєю продуктивністю, елегантним дизайном і значними функціональними можливостями. Але за всім цим блискучим фасадом ховається безліч дивовижних фактів, які змушують по-новому подивитися на історію та характеристики цих телефонів.

Якщо саме зараз ви плануєте купити айфон, вивчіть асортимент на сайті https://yabloki.ua/ukr/iphone/ – тут прихильникам бренду доступні базові й професійні моделі, список яких незабаром доповнить й iPhone 15. 

Але перш ніж придбати новий телефон, ознайомтеся з добіркою фактів, які вас здивують.

Перший iPhone зробила не Apple

У грудні 1999 року Apple оформила реєстрацію на домен iphone.org. Проте вже з 1998 року компанія Cisco використовувала найменування iPhone для позначення своїх бездротових VoIP-телефонів. 

Минуло кілька років, і у 2007 році дві компанії, врешті решт, досягли угоди, внаслідок чого Apple отримала офіційні права на це слово.

У iPhone міг бути дисковий набір номера

Характерний елемент Click Wheel, що одразу асоціювався з плеєрами iPod, опинився у списку кандидатів на використання у смартфоні бренда. На початку розробки iPhone цей елемент передбачалося застосувати для керування контактами і введення номерів, аналогічно до старих дискових телефонів. 

Але, на щастя, цей спосіб набору виявився надто незручним для повсякденного використання.

Назвою першого iPhone було Purple

У період розробки модель позначалася кодовою назвою Purple. Співробітники, які працювали над створенням першого iPhone, навіть робочій простір у головному офісі назвали Purple Dorm.

На зображенні пристроїв Apple вказано однаковий час

9:42 – це точний час, який відображається на всіх девайсах Apple. Така практика поширюється навіть на друковані рекламні матеріали й відеоролики. 

Пов’язано це із фіксованою тривалістю стандартної презентації, яка становить 40 хвилин. Таким чином, коли новий пристрій з’являється на екрані, час на його дисплеї збігається з поточним часом у залі. 

До 2010 року цей час було встановлено на 9:41. Зміну на 9:42 у компанії пояснили тим, що презентація не завжди укладається рівно в 40 хвилин, тому час на екранах пристроїв змістили на хвилину вперед.

Секретна співпраця з Samsung

Попри теперішню запеклу конкуренцію між Apple і Samsung, на початку розробки iPhone дві компанії тісно співпрацювали — Samsung була ключовим постачальником процесорів для iPhone, всупереч конкуренції та навіть юридичним суперечкам між компаніями. 

Проте з часом Apple почала зменшувати залежність від південнокорейського техногіганта, й в iPhone 6s вже використовувалися як процесори Samsung, так і TSMC. Але починаючи з iPhone 7 та iPhone 7 Plus від Samsung у яблучних смартфонах вже нічого не залишилося. 

Отже, тепер, коли ви знаєте про айфон майже все, саме час обрати девайс відповідно до ваших потреб і бюджету. Поки що у вас є можливість придбати одну з останніх моделей – базовий iPhone 14 або професійний 14 Pro, бо вже найближчим часом стане доступна 15 серія. Тож не зволікайте!

переглядів: 150


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *