Каблучки для пропозиції: 5 найкращих стилів, що викликають захват

квиток на автобус
Щасливе
22.10.2023  07:09

Для дівчини немає більш романтичного дня, аніж той, коли її коханий стає на одне коліно і пропонує стати його дружиною. Чоловіку ж головне — продумати цей прекрасний момент до дрібниць і що найголовніше — вибрати ту саму прикрасу, яку вона захоче носити на безіменному пальці до кінця свого життя. Якщо ж така унікальна коштовность ще не знайдена, пропонуємо купити каблучку для пропозиції https://stolychnashop.com.ua/ua/yuvelirnye-ukrasheniya/koltsa-pomolvochnye/ в інтернет-магазині Столичної Ювелірної Фабрики™ зі знижкою до 70%. А щоб допомогти вам у виборі, ми зібрали 5 найпопулярніших ювелірних стилів, перед якими ще не встояла жодна жінка.

Яка найпопулярніша каблучка для заручин — 5 класичних дизайнів

  1. Каблучка з одним каменем

«Солітер», або «Пасьянс» — це найкращий стиль каблучки для класичної нареченої. Позачасова і неймовірно елегантна, вона складається з відполірованої до блиску золотої шинки і центрального каменю, частіше за все круглого огранювання. Лаконічний дизайн дозволяє діаманту демонструвати свою чарівну красу в найкращому вигляді. До того ж саме круглий діамант має найбільшу кількість граней — 57, які відбивають до 100% світла і транслюють потужне зіркове сяйво. Класика ювелірного жанру — крапанова закріпка з чотирма металевими зубцями, які надійно утримують камінь і не перешкоджають потраплянню до нього світла.

Мінімалістична каблучка для пропозиції руки та серця «Солітер» ідеально підходить для жінки, яка прагне шикарно виглядати без зайвих зусиль. Золота каблучка з одним діамантом — це як маленька чорна сукня. Вона обов‘язково повинна бути у гардеробі кожної жінки.

«Пасьянс» є символом того, що ви знайшли людину, з якою хочете провести все своє життя.

  • Каблучка з ореолом Halo

Це найкращий стиль прикраси для сучасної нареченої, яка обожнює гламурний блиск і вважає, що зіркового сяйва діамантів ніколи не буває забагато. Заручальні каблучки Halo швидко стали сучасною класикою завдяки своєму гламуру та блиску. Класичний варіант — один великий камінь у центрі, оточений кількома колами мініатюрних каменів. Альтернатива — центральна вставка складається з десятків маленьких діамантів, які створюють ілюзію одного великого алмазу. Діаманти можуть мати кругле або овальне огранювання. У будь-якому випадку сяйво цієї прикраси засліплює кожного, кому вона потрапляє на очі.

  • Каблучки з трьома каменями

Це найкращий стиль каблучки для пропозиції романтичній дівчині, адже ця прикраса має особливий символізм. Три діаманти у центрі символізують спільне минуле, сьогодення та майбутнє пари. Камені можуть бути однаковими за розміром, або ж навпаки — виділяти центральний мінерал, який виглядає значно об‘ємнішим за два інших. Каблучки на заручини з трьома каменями представлені в безмежній кількості стилів — з діамантами, сапфірами, смарагдами і рубінами. Золоті смуги можуть бути як класичними, так і вирізнятися ефектними фактурами і дизайнами у вигляді ланцюга, крученої мотузки чи знака нескінченності. Найоригінальніші моделі прикрашені каменями у вигляді сердець.

  • Каблучка з одним каменем і паве

Якщо потрібно поєднати вічну класику і гламурне сяйво, вибирайте каблучку для пропозиції з паве. На відміну від класичного пасьянсу така прикраса має прикрашену діамантами золоту смужку. Блиск центрального каменю зливається із зірковим мерехтінням мініатюрних алмазів на обідку, створюючи ювелірний виріб, від якого важко відвести погляд.

  • Каблучки з центральним каменем, ореолом і паве

Це вибір для справжніх королев, які не можуть насититися блиском. Залишитися без уваги з такою прикрасою неможливо, тож готуйтеся приймати безліч компліментів. Тут сяє все — центральний діамант, ореол із кількох рядів алмазів і паве, яке займає більшу частину обідка.

Де купити каблучки для пропозиції руки та серця зі знижкою до 70%

Столична Ювелірна Фабрика™ — це український тренд з власним виробництвом і торговельною мережею, який вже понад 26 років підтримує закоханих у прагненні дарувати один одному яскраві емоції і зізнаватися у почуттях за допомогою висококласних і символічних прикрас. Завітайте до інтернет-магазину або одного із бутиків Столичної Ювелірної Фабрики™ у Києві, Дніпрі, Вінниці, Івано-Франківську, Черкасах, Львові і Харкові, щоб вибрати ту саму ідеальну каблучку, яка змусить її серце битися частіше і відповісти вам заповітне «Так!».

На правах реклами

переглядів: 46


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *