Короткий огляд хмарного сховища Google One та подальші плани “пошукового гіганта” щодо його розвитку

Щасливе
22.02.2024  08:06

Віртуальний сервіс для зберігання даних Google One був вперше запущений у 2018 році. З моменту впровадження, проєкт постійно оновлювався і поповнювався новими корисними опціями. При цьому, сьогодні в безкоштовному режимі він дозволяє зберігати файли в просторі 15 Гб.

31 січня стало відомо, що цей продукт скоро перетне позначку 100 млн передплатників. При цьому, мінімальний пакет платної підписки на 100 Гб коштує 69.99 грн/міс, а якщо зі знижкою – 11 гривень. А, щоб заробити на оплату пакета, можна використовувати, наприклад, elslots 33 фріспінів на гру в улюблені онлайн-слоти без зайвих витрат.

Трохи про можливості єдиної хмари від Google

Продукт Google One пропонує захищене сховище для будь-яких файлів користувача. Він підтримує створення резервних копій, використання VPN та інші корисні функції. Іншими словами, завдяки обраному тарифу користувачі зможуть:

  • Зберігати особисті фото, відео та інші дані;
  • Використовувати простір для Google Диску, пошти та Google Фото;
  • Бути впевненими у надійності та безпеці сховища.

Щодо останнього, всі файли будуть проходити через центри обробки даних Google. У процесі вони будуть піддаватися висококласному шифруванню, яке унеможливлює будь-які втручання третіх осіб.

Також увагу привертають оптимальні розцінки на тарифи, що включають різні розширення дискового простору. Особливо йдеться про акційні розцінки. Наприклад, якщо вибрати передплату на 200 Гб за 20 грн/міс, стандартна оплата 80 грн/міс діятиме лише через три місяці.

Про плани компанії щодо подальшого розвитку Google One

31 січня, гендиректор Гугл, С.Пічай провів розмову з представниками Alphabet. Це був один з регулярних звітних дзвінків у межах успіхів Google за 4 квартал 2023 року. Під час нього, глава “пошукового гіганта” зазначив, що кількість користувачів “Єдиної хмари” скоро досягне 100 мільйонів. Також, Пічай заявив про наміри компанії додати більше опцій штучного інтелекту в Google One.

Окремо, увага була акцентована на прибутковості Google від передплат на платні сервіси. Так, на кінець 2023 року ця цифра склала трохи понад 15 млрд доларів за рік. Цікаво, що цей обсяг, як мінімум, у п’ять разів перевищує аналогічну цифру у 2019 році. І, нарешті, Пічай підсумував, що вертикаль “підписок, платформ та пристроїв” зросла на 23% щодо 2023 року.

На правах реклами

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри.

переглядів: 85


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *