Мистецтво букетів: як Flowers.ua перетворює квіти на незабутні подарунки

Щасливе
04.07.2024  12:42

Квіти – це свято. На сімейній урочистості, на галасливому корпоративі, наодинці з дружиною або чоловіком, на журнальному столику і на естрадній сцені, скромний букет і великий пишний кошик – квіти завжди піднімають настрій, створюють незабутню атмосферу і приносять радість. Щоб правильно поєднувати різні сорти рослин, потрібно знати певні правила. Тільки тоді букети квітів не тільки принесуть красу в кожну оселю, а й стануть справжнім подарунком, доставляючи незабутню насолоду. Квіткові композиції від Flowers.ua, яка ось уже понад два десятки років займається доставкою квітів та презентів по Україні та всьому світу, являють собою незабутні подарунки, замовити які можна у будь-який час дня та ночі. Купити букет квітів можна онлайн на сайті, у додатку на смартфон або просто зателефонувавши менеджерам в офіс.

Мистецтво створення букетів

У кожному букеті неодмінно має бути фокусна точка, така собі своєрідна родзинка квіткової композиції. Це можуть бути рослини з більш крупними бутонами або дрібні квіточки, але у великому оберемку. Також головна родзинка може складатися з квітів із світлішими або, навпаки, темнішими пелюстками. Головне, щоб акцент букета не був надмірно великим, інакше це буде не акцент зовсім, а просто повноцінна композиція з дрібними доповненнями.

Поєднання кольорів та гармонія фарб 

У плані гармонії фарб композиції поділяються на монобукети (ті, кольорова гама яких одноманітна або відрізняється зовсім небагато на два-три півтони) та поліхромні букети (що складаються з контрастних кольорів). У другому випадку зазвичай у букеті повинні бути три і більше відтінків.

При формуванні букетів і квіткових композицій флористи компанії Flowers.ua беруть до уваги правила етикету, а також спираються на основи поєднання кольорів. Так, наприклад, червоний колір, як найбільш привертаючий до себе увагу, може вдало використовуватися і сам по собі, і в поєднанні з білим і/або рожевим. Теплі відтінки, такі як помаранчевий та жовтий добре комбінуються з холодними фіолетовим, синім та блакитним. Білий колір гармонує з усіма іншими і також може бути в монохромних композиціях.

Форма букетів

Існують різні форми квіткових композицій. Головне правило, яке варто враховувати при виборі форми, – це природне становище рослин у природі. За габаритами золотою серединою вважаються букети до 50 сантиметрів у діаметрі. Вони і виглядають ефектно, і не доставляють обдаровуваному дискомфорту.

Найпопулярніші букети – круглі. У таких композиціях квіти добре видно з усіх боків. Рослини в них згруповані за розмірами. Квіти з довгими та прямими стеблами ставляться ближче до центру. При цьому декоративну зелень розміщують навколо композиції (іноді і всередині). В односторонніх букетах квіти із короткими стеблами ставлять на передньому плані. У цьому випадку серединка зазвичай більш строката, а вся зелень зосереджена лише по краях.

На правах реклами

переглядів: 55


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *