Обладнання стрілецького тиру: що потрібно для облаштування стрільбища

квиток на автобус
Щасливе
29.01.2024  07:59

Інтерес до стрільби з вогнепальної зброї з давніх часів був високим. Навіть якщо чоловік ніколи не стріляв зі справжньої рушниці, він відчує себе справжнім професіоналом, навіть якщо стрілятиме по штучній мішені з пневматичної рушниці. Крім того, в умовах сучасності стрілецький тир є зазвичай дуже доступним в розважальних центрах або парках. Щоб подібне стрільбище користувалося популярністю, воно має бути правильно обладнане.

Огнестрельный тир в Киеве. Подарочные сертификаты в стрелковый и пневматический тир

Укомплектованість стандартного тиру

Мінімальне обладнання стрілецького тиру – це стійка для пристрілки та ведення вогню, а також кілька одиниць зброї. Статистика демонструє, що інтерес публіки проявляється до різних варіантів пневматичної зброї. Наприклад:

 • автомат;
 • гвинтівка;
 • пістолет.

Як зазначають фахівці, правильним ходом буде зробити великий вибір зброї, щоб кожен відвідувач зміг вибрати те, що йому підійде найкраще. Однак обирати дешеві моделі – не найкращий варіант. Варто приділити увагу якості та це обов’язково окупиться надалі.

Компоненти для облаштування можна закуповувати кожен окремо або ж одразу придбати повноцінний комплект, до якого включено всі необхідні елементи. Стандартний тир, наприклад, включає такі складові:

 • приміщення (павільйон або розбірний намет);
 • вогневий рубіж;
 • стенд для стрільби;
 • зброя;
 • захисні окуляри;
 • мішені для стрільби різних форм (електромеханічні або механічні);
 • стандартне освітлення.

Важливий момент. Вибираючи зброю для свого тиру, не варто забувати про безпеку. Так, наприклад, якщо потужність пневматичної гвинтівки не перевищує 7,5 Дж, тоді для її зберігання і використання не потрібно оформляти офіційну ліцензію. Така зброя буде безпечною для всіх, хто перебуває в тирі. Водночас рикошети теж не можна виключати, тож при веденні вогню на лінії пострілів нікого не повинно бути.

Інтерактивне стрільбище

Сьогодні в мережі можна зустріти різні варіації стрільбищ і інтерактивний – не найновіший варіант. Щоб організувати його швидко й отримати від відвідувачів максимальний відгук, є сенс скористатися звичайним обладнанням і вже готовими рішеннями з облаштування.

Наприклад, щоб робити постріли в інтерактивному (лазерному) тирі замість звичайних відчутних мішеней потрібно використовувати великий білий екран, на який за допомогою проектора буде виводитися статична картинка або ж динамічні зображення з мішенями. Як проекційне обладнання проектор потрібен обов’язково. Однак білий екран як поліпшену альтернативу можна замінити інтерактивною дошкою.

Як зовсім бюджетний варіант роль проекційної системи можуть грати навіть недорогий проектор і звичайна біла стіна. Хай там як, асортимент проекційного обладнання на сьогоднішньому ринку вражає, і знайти що-небудь підходяще можна на будь-який бюджет. Також у лазерному тирі немає особливих вимог до ступеня яскравості. На відміну від пневматичного тиру, тут стрілянина ведеться в затемненому приміщенні, тому картинку в будь-якому разі буде видно добре. Під час вибору обладнання для стрілецького тиру важливо брати до уваги технічні характеристики системи, а також наявність якісної сервісної підтримки.

Львів'яни просять облаштувати безкоштовний стрілецький полігон — Інформаційне агентство Вголос/Vgolos

Примітно, що, якщо стандартні тири популярні серед дорослих чоловіків, то інтерактивні аналоги здобули велику популярність серед школярів.

Заглибившись в облаштування комерційного тиру, не можна також забувати про наявність офіційно зареєстрованого касового апарату. Квитки для входу в тих також мають пройти реєстрацію в податковій службі. Професіонали радять оформляти стрільбище як спортивно-тренувальну послугу. Завершивши з облаштуванням і встановивши ціну, можна приймати клієнтів.

На правах реклами

переглядів: 60


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *