Оренда квартири з тваринами: як знайти житло, якщо маєте домашнього улюбленця

квиток на автобус
Щасливе
21.08.2023  17:45

Оренда нерухомості сьогодні максимально спрощена завдяки роботі компаній, які допомагають знайти цікаві об’єкти всім охочим. У той же час орендодавець може мати деякі додаткові вимоги, які повинен виконати орендар.

Серед правил може бути обмеження на проживання з домашніми улюбленцями. Тому власникам чотириногих вихованців доводиться уважніше вибирати об’єкти нерухомості, щоб не зіткнутися з додатковими проблемами. У цьому допоможе сайт https://lavida.com.ua, де представлено величезний вибір об’єктів за найвигіднішими цінами. Фахівці завжди раді допомогти зробити правильний вибір.

Як знайти потрібний об’єкт для оренди з вихованцем?

Для початку потрібно розуміти причини, що призвели до появи подібних обмежень. Їх наявність багато в чому обумовлена тим, що власник квартири бажає зберегти її в ідеальному стані і після завершення договору про оренду. Часто вартість меблів або елементів інтер’єру виявляється на порядок вищою, ніж ціна оренди. Звичайно, власник чотириногого вихованця також не готовий відмовлятися від нього при виборі нового об’єкта для переїзду. В результаті оренда квартири з тваринами стає можливою завдяки пошуку компромісу. Орендодавець вказує на ризик порваних шпалер, фіранок чи подряпаного ламінату, чим мотивує підвищення вартості. Якщо власник вихованця готовий заплатити більше, то на цьому конфлікт можна вважати вичерпаним.

Якщо цікавить оренда житла з твариною, то рекомендується звернути увагу на кількість доступних варіантів. Переважна більшість оголошень має позначку про те, що наявність тварин є неприпустимою під час оренди. Звичайно, орендар може спробувати переконати власника в тому, що його вихованець не дратиме меблі. Але здебільшого це лише призводить до додаткової втрати часу без результатів. Краще робити ставку на наявність пропозицій від таких самих власників собак або котів. Зазвичай вони розуміють ризики, тому провадять відповідні інтер’єрні перетворення перед орендою.

Як поставитися до угоди?

Як зняти квартиру з твариною? Найкращим рішенням для власника тварини буде відмовитися від спроб приховати від орендодавця наявність тварини. Також рекомендується уважно стежити за поведінкою тварини та її здоров’ям. Якщо вихованець знаходиться в хорошому стані, а під час огляду квартири поводиться приблизно, це може допомогти схилити власника, що коливається, на свій бік. Зняти квартиру з собакою краще наступним чином:

  • розповісти про наявність тварини;
  • вказати розміри та породу собаки;
  • спокійно відповісти на додаткові запитання;
  • повідомити про готовність відшкодувати збитки за наявності.

Ставлення до хатніх тварин поступово покращується. У той же час готовність заплатити вищу ціну за квартиру буде найкращим сигналом для орендодавця при прийнятті рішення.

З якими тваринами більше проблем під час оренди?

Готовність підписати договір за наявності собаки зазвичай виявляється на порядок нижчою, ніж у випадку з іншими вихованцями. Так, наявність рибок, папуги або хом’ячка ніяк не вплине на прийняття рішення орендодавцем. У той же час це не означає, що від нього можна приховати факт проживання тварин чи птахів у квартири.

Практика показує, що власники квартир охоче укладають договір, якщо тварина проживає в клітці або акваріумі. Стерилізованих тварин частіше допускають до проживання у квартирах, у порівнянні з вихованцями без відповідних свідоцтв. У той же час готовність нести відповідальність за дії вихованця є важливим фактором, здатним забезпечити успіх під час укладання договору.

переглядів: 149


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *