Основні характеристики Samsung Galaxy Watch 6

квиток на автобус
Щасливе
04.10.2023  09:01

Розумні годинники відрізняються між собою цінниками, брендами, функціональними можливостями та особливостями зовнішнього вигляду.

Загубитися серед цього розмаїття дуже просто. Але експерти сфери вважають, що під час вибору потрібно звертати увагу не на всі параметри, а тільки на три: автономність, функціональні можливості та дизайн. Тож розглянемо смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 6 саме з цих трьох позицій.

Дизайн

Коротко та влучно описати зовнішній вигляд Galaxy Watch 6 можна всього два словами: витончений мінімалізм. Круглий яскравий екран із тонкою рамкою та відсутність важких металевих безелів додають гаджетові особливої презентабельності.

Але попри зовнішню тендітність, корпус смартгодинника міцний і витривалий, повністю відповідає стандарту 5АТМ + IP68/MIL-STD-810H. Тобто є захищеним не тільки від пилу та вологи, але й від перепадів тиску й температури.

Єдине, що може порушити цю естетичну ідилію, то це досить брутальний і дещо грубий силіконовий ремінець, що йде в комплекті. Проте проблема легко розв’язується купівлею іншого браслета з широкого асортименту Galaxy Watch.

А для когось «рідний» ремінець має гарний вигляд і не потребує заміни. Тож відносити цю особливість до переліку недоліків точно не варто.

Функціональні можливості

Великий дисплей (1,5 дюйма) із яскравістю до 2000 ніт дає змогу бачити все й завжди, незалежно від сонячної активності. Galaxy Watch 6 оснащено потужним процесором Exynos W930, ОЗУ 2 ГБ.

Основні режими, які будуть корисними для користувача:

  1. Здоров’я. Можна вимірювати не тільки пульс, а й рівень артеріального тиску та ЕКГ. Однак останні дві опції доступні тільки спільно зі смартфонами Samsung.
  2. Сон. Користувач щоранку отримує детальні звіти про сон, а також персональні рекомендації щодо рекомендованої активності. Вбудований датчик температури шкіри допомагає відстежувати менструальні цикли.
  3. Спорт. Samsung Galaxy Watch 6 створено для активних людей. Увівши свої персональні дані, користувач отримує оцінку власних фізичних можливостей. Також розумний гаджет автоматично визначить п’ять оптимальних рівнів інтенсивності фізичних навантажень.

Galaxy Watch 6 точно сподобається людям, які стежать за станом свого організму та прагнуть залишатися в гарній формі.

Автономність

Виробник гарантує, що годинник у режимі активного екрана працюватиме автономно до 30 годин, а в режимі неактивного — до 40 годин. Ємність акумулятора становить 425 мА·ч.

На реальних тестах продуктивності та часу автономної роботи було встановлено, що Samsung Galaxy Watch 6 можуть працювати до 48 годин у режимі включення/виключення екрана та за умови активності всіх датчиків. Тому терміни, заявлені виробником, цілком відповідають дійсності.

А от відсутність функції швидкого заряджання можна віднести до числа недоліків: для поповнення заряду акумулятора знадобиться близько двох годин.

На правах реклами

переглядів: 55


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *