Рівнянам назвали день, до якого треба оплатити борги, аби не відключили світло

квиток на автобус
Щасливе
11.01.2024  10:12
Уряд дозволив відключати від електропостачання боржників за спожиту електроенергію, які живуть в регіонах, де не ведуться активні бойові дії та які не перебувають під тимчасовою окупацією. Зміни внесли до постанови Кабміну від 29.12.2023 за №1405.
Перед цим Кабмін запроваджував мораторій на припинення надання житлово-комунальних послуг через заборгованість після 24 лютого 2022 до скасування воєнного стану в Україні.
Як повідомляють з ТОВ «РОЕК», чимало споживачів користувалися забороною на відключення і не платили за спожите – майже 13 тисяч побутових абонентів Рівненщини зробили жодного платежу за електропостачання з початку повномасштабного вторгнення. А тих, хто, до прикладу, заборгував понад 2 тис. грн серед абонентів Рівненської області – майже 32 тисячі.
Загальна сума заборгованості за споживання електроенергії у Рівненській області станом на 1 січня 2024 року перевищує 335 млн. грн. З них протермінована заборгованість перевищує 115 млн. грн.
Боржників попереджатимуть про наявну у них заборгованість аби ті розрахувалися за отримані послуги. У разі якщо споживач не розрахується з боргами, постачальник надсилатиме попередження про припинення надання послуги. Упродовж 10 днів споживач має відреагувати, інакше постачальник ініціюватиме відключення електропостачання.
Таким чином у боржників є часу до 25 січня аби оплатити отримані послуги і уникнути відключення за борги.
Якщо  не має змоги сплатити всю суму боргу одним платежем, на підприємстві готові розглянути можливість реструктуризації заборгованості. Для цього необхідно звернутися до місцевого Центру обслуговування споживачів.
За повідомленням з офіційної сторінки ТОВ «РОЕК»
, , , переглядів: 74


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *