Роботи-пилососи для сухого прибирання Samsung: кому слід купити цей пристрій

Щасливе
16.04.2024  12:21

Ви помітили, що у ваших сусідів з’явилося більше вільного часу? Можливо вони купили робот-пилосос, який допомагає економити не лише час, а й електроенергію. Цей маленький пристрій з великим функціоналом вміє прибирати пил на різних типах поверхонь: плитка, ламінат, лінолеум, килимові покриття. А завдяки високій силі всмоктування він майже дорівнює звичайному пилосмоку у його класичному форм-факторі. Але з тією різницею, що робот-пилосос все робить в автономному режимі без участі людини.

PowerBot та JetBot від Samsung: топові роботи-пилососи

Компанія Samsung не потребує додаткових презентацій. Вона випускає велику кількість різноманітної техніки від смарт-годинників та смартфонів, до габаритних холодильників типу Side-by-Side. Роботи-пилососи Samsung, замовити які онлайн можна за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/roboty-uborshhiki/brand-samsung/, це новий гігантський крок у розвитку інтелектуальних технологій у сфері прибирання. Функціонал та вміння автоматизованого прибиральника вражають:

 • інтелектуальні методи прибирання – гаджет сам знає, як краще прибрати в приміщенні;
 • багатоступенева система фільтрації, що утримує 99,99% дрібних часток у повітрі – важлива функція, якщо в домі є люди, що страждають на астму та алергію;
 • вміння розпізнавати об’єкти в інтер’єрі – робот не пошкодить ваші речі, або омине перепони на своїй траєкторії;
 • запам’ятовування планів приміщення та вибір оптимальних маршрутів, що максимально охоплять площу підлоги навіть під меблями;
 • простий догляд – на станції самоочищення робот вивантажує сміття та виконує очищення робочих органів, власникам достатньо лише зрідка виносити пакет з брудом.

Перераховувати переваги роботів-пилососів Samsung можна ще дуже довго. Наприклад, якщо ви придбали автоматичного прибиральника, керувати ним можна віддалено через додаток. Він наводить чистоту в будинку навіть тоді, коли господарів немає дома.

Купувати чи ні – аргументи на користь робота-пилососа Samsung

Ця технологія є ще досить дорогою, тому не дивно, що багато хто замислюється над питанням доречності купівлі. Експерти радять купувати робот-пилосос у наступних випадках:

 • ви зайнята людина, яка цінує власний час;
 • мешкаєте в квартирі або будинку з площею понад 50 метрів квадратних;
 • у вас сучасне помешкання без високих порогів;
 • надаєте перевагу раціональному оформленню інтер’єрів без скупчення меблів та килимів;
 • у вас в родині є особи, які потребують чисте повітря для дихання.

Купити робот-пилосос варто і власникам домашніх тварин, що люблять губити свою шерсть. Вона є джерелом алергенів та паразитів, що можуть потрапляти до легенів людини.

Аргументи проти роботів-пилососів Самсунг

Є багато скептиків, що не довіряють сучасним технологіям. Вони наводять наступні аргументи:

 • робот-пилосос не може зрівнятися з людиною, озброєною порохотягом, віником та шваброю;
 • він погано орієнтується у просторі, якщо в оселі багато килимів, меблів, порогів;
 • робот-пилосос вміє прибирати лише на підлозі, а всі інші частини будинку доводиться прибирати власноруч.

Звісно, виконати капітальне прибирання автоматичний прибиральник не в змозі. Проте регулярне використання призводить до того, що в підсумку вам доводиться витрачати набагато менше часу на капітальний клінінг. До того ж фільтри вловлюють найменші частки пилу та алергенів, завдяки чому повітря в помешканні завжди чисте та безпечне.

На правах реклами

переглядів: 35


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *