Роботи-пилососи Samsung — ідеальна техніка для прибирання

Щасливе
12.03.2024  10:18

Прибирання зазвичай займає багато часу і вважається рутинною справою. Але ті, хто користується роботом-пилососом Samsung, іншої думки про це. Адже виробник дбає, щоби його техніка була справжнім помічником для власників. Він постійно удосконалює свої прилади, використовує новітні технології.

Хто ще має сумніви, чи дійсно варто мати вдома робот-пилосос Самсунг, можуть ознайомитися з характеристиками пристроїв за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/roboty-uborshhiki/brand-samsung/.

Викладена інформація дає змогу більше дізнатися про техніку, порівняти характеристики різних моделей, прицінитися і навіть зробити замовлення. У статті пропонуємо дізнатися, які технології використовує бренд, створюючи роботизованих помічників у прибиранні.

Сенсорні датчики, камери і штучний інтелект

Роботи-пилососи Samsung оснащені передовими сенсорами, завдяки яким техніка є дуже ефективною. Девайси легко адаптуються до різних типів підлог, швидко виявляють забруднення на поверхнях і навіть визначають їхню природу. Оптимальний варіант видалення плям, пилу, шерсті тварин вибирає процесор, здатний аналізувати ситуацію і приймати рішення на основі отриманої інформації.

Завдяки камерам і датчикам техніка легко орієнтується в просторі. Вона об’їжджає меблі, іграшки, тварин, заїжджає на килими, невисокі пороги, не падає зі сходів тощо.

Голосове керування

Завдяки голосовим помічникам Google Assistant та Bixby пристрої здатні вловлювати й розуміти команди власників. Побачивши на підлозі пил або випадково насмітивши, достатньо сказати вголос, що прилад має зробити. Робот-пилосос Самсунг одразу вийде із режиму сну й розпочне виконання поставленого господарем завдання.

Картографування простору

Під час першого запуску відбувається знайомство приладу з будинком, створення планів кімнат. Завдяки таким картам техніка може:

  • вибирати оптимальні маршрути під час прибирання;
  • добре вичищати бруд у кутах та інших важкодоступних місцях.

Роботизовані пилососи бренду здатні запам’ятовувати карти одразу декількох приміщень.

Очищення і підзаряджання

Завершивши прибирання, робот-пилосос повертається до док-станції для підзаряджання, після чого знаходиться в режимі сну. У деяких моделях вона додатково виконує і інші функції:

  • Вивантаження сміття. Такі конструкції мають місткий контейнер, у який переміщається зібраний приладом у процесі прибирання пил, крихти, шерсть тощо.
  • Очищення робочих елементів. На док-станції може проводитися очищення турбо та ротаційних щіток, отворів для всмоктування сміття із підлоги.
  • Діагностика та сервіс. Пристрій здатний провести перевірку техніки й повідомити про негаразди в її стані.

За наявності вдома роботизованого помічника, підлога в кімнатах буде завжди чистою. Усе, що потрібно робити господарям — періодично виносити сміття, зібране пилососом, і замінювати воду, якщо він підтримує функцію вологого прибирання.

На правах реклами

переглядів: 47


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *