Ризик захворіти на діабет можна перевірити онлайн

квиток на автобус
Щасливе
14.11.2023  17:11
Сьогодні, 14 листопада, увагу всього світу зосереджено на питаннях діагностики та запобігання цукрового діабету, адже це Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом.
Цукровий діабет – це хронічне захворювання, при якому підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну чи організм не може ефективно використовувати вироблений інсулін.
Понад 1 000 000 людей передчасно помирає в Європі через цукровий діабет 2 типу.
Діабет є основною причиною ниркової недостатності, значно підвищує ризик виникнення виразок на ногах, їх інфікування та в кінцевому результаті – ампутації та є причиною 1% випадків сліпоти. У людей, що страждають на цукровий діабет в 2-3 рази вищий ризик розвитку інфаркту та інсульту.
Окрім того, що цукровий діабет поширена проблема – в Україні він займає 3-тє місце за поширеністю після ССЗ та онкології, його перебіг часто є безсимптомним, що дуже ускладнює діагностику та лікування.
Визначте свій індивідуальний ризик цукрового діабету 2 типу за допомогою онлайн-тесту Центру громадського здоров’я за посиланням https://diabetes.phc.org.ua/ та порадьтесь з лікарем про подальшу діагностику, якщо ви в групі ризику!
За повідомленням з офіційної сторінки МОЗ у мережі Фейсбук.
переглядів: 145


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *