Телевізори Bravis: від українців для всього світу

Щасливе
26.02.2024  08:38

Bravis — український бренд електроніки та супутніх аксесуарів, продукція якого виготовляється на заводах у КНР. Вона відповідає міжнародним стандартам і за якістю не поступається топовим світовим виробникам.

Телевізори Бравіс мають операційне середовище Smart TV, що забезпечує доступ до популярних стрімінгових сервісів. У цій статті ми розповімо про модельний ряд та технічні параметри, з метою допомогти тим, хто планує купити телевізор Bravis.

Коротко про асортимент

У каталозі бренду представлені моделі з такими діагоналями екрана:

 1. 32 дюйми;
 2. 42 дюйми;
 3. 50 дюймів;
 4. 55 дюймів.

Виробник поділяє телевізори зі свого асортименту на дві категорії:

 1. LED. Рідкокристалічні ТВ-панелі зі світлодіодним підсвічуванням. Вони відрізняються барвистою картинкою, швидким відгуком матриці та широкими кутами огляду. Частота розгортання забезпечує плавність переходів і анімацій, а також відсутність шкідливого для очей мерехтіння. Вбудована аудіосистема видає глибокий та чистий звук.
 2. UHD. Моделі оснащені матрицями з роздільною здатністю 4K (3840х2160 пікселів) і співвідношенням сторін 16:9. Відтворюють зображення відмінної якості. Використання сучасних технологій дає змогу забезпечити просторове звучання, яке допомагає глядачам зануритися в події, що відбуваються на екрані.

Покупці можуть вибрати модель із плоским або вигнутим екраном. У другому випадку варто орієнтуватися на радіус закруглення. У каталозі є варіанти з різними кольорами корпусу. З використанням спеціального кріплення телевізор можна повісити на стіну.

Переваги телевізорів Bravis

Доступна вартість є не єдиною перевагою ТВ-панелей вітчизняної торгової марки. Також слід відзначити:

 1. Підтримання сучасних технологій оброблення графіки HDR і 3D (тривимірний режим).
 2. Простоту у використанні та монтажі.
 3. Стильний дизайн із тонким корпусом і майже непомітними рамками навколо екрана.
 4. Відмінну якість складання із використанням міцних матеріалів.
 5. Тривалий термін офіційної гарантії на всю лінійку продукції.
 6. Сучасні стандарти зображення 4K та Full HD.
 7. Наявність на корпусі роз’ємів USB, HDMI, VGA і Ethernet, що дає змогу підключати зовнішні пристрої, а також забезпечує швидкісний дротовий доступ до інтернету. Є можливість запускати відео та аудіофайли з флешносіїв.
 8. Операційний інтерфейс Смарт ТВ із великою кількістю програмних інструментів та доступність сервісів Android.

Телевізори Bravis — не просто якісна панель для перегляду фільмів, спортивних змагань і телешоу, це повноцінний мультимедійний центр, який дає змогу переглядати вебсайти, стрімінгові платформи, використовувати різноманітні застосунки.
У просунутих моделях реалізована функція голосового пошуку. Бренд намагається постійно впроваджувати нові технологічні розробки для того, щоби відповідати актуальним потребам сучасного ринку.

На правах реклами

переглядів: 54


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *