Українські бренди, відомі в усьому світі

Щасливе
24.06.2024  10:29

За 30 років незалежності в нашій країні з’явилося багато компаній, які експортують свою продукцію в десятки країн світу. Серед них є доволі успішні марки, що стали впізнаваними серед покупців за кордоном.

У статті розповімо про найвідоміші за кордоном українські бренди, згідно з дослідженнями громадського об’єднання Brand Ukraine. Вони провели опитування, у якому взяли участь приблизно до трьох тисяч респондентів зі США, Туреччини, Іспанії, Великобританії, Польщі, Німеччини та Франції.

Roshen

Ця кондитерська корпорація є найвідомішим українським брендом серед польських покупців. Її продукція також представлена на американському й німецькому ринках.
Історія бренду почалася з початком нового століття. До 2000 року фабрика мала назву «Укрпроминвест-Кондитер», яку покупці з інших країн взагалі навряд чи змогли б вимовити.
Тоді був проведений ребрендинг, компанія отримала назву Roshen, що є цілком милозвучною для європейського вуха. Маркетологи спробували пояснити її походження різними міфами та легендами, однак бренд названо на честь засновника — експрезидента Петра Порошенка.

Відтоді керівництво декілька разів проводило модернізацію виробництва, були відкриті заводи в Литві. Постійно розширюється асортимент, у ньому з’являються нові солодощі та десерти. Сьогодні компанія експортує продукцію в декілька десятків країн світу. Усі охочі можуть замовити шоколадки Рошен на сайті maudau.com.ua.

Sandora

Один зі слоганів цього бренду: «розмаїття смаків, заряджених енергією сонця». Як показують результати опитувань, проведених Brand Ukraine, ця марка особливо популярна в Туреччині та Іспанії.

Її доля на внутрішньому ринку соків, нектарів і газованої води наближається до 50%. Якість продукції компанії відповідає суворим міжнародним стандартам, у каталозі є понад 300 напоїв різних видів і смаків.

Історія «Сандори» розпочалася у 1995 році. Її основні виробничі потужності розташовані в Миколаївській області, які через постійні обстріли окупантів не могли повноцінно функціонувати у 2022 і 2023 роках.

У цей період продукція бренду завозилися в Україну з Польщі та Румунії. Сьогодні виробництво відновили в повному обсязі. Окрім виробництва напоїв, компанія також займається вирощуванням картоплі, переробленням молока, консервуванням овочів, фруктів і ягід, виробництвом продуктів дитячого харчування, печива та сухариків.

Nemiroff

Українська торговельна марка належить до найпопулярніших виробників горілки в усій Європі. За результатами досліджень Brand Ukraine, Nemiroff є найвідомішим вітчизняним брендом у Великобританії та Франції. Продукція цієї марки є в каталозі Маудау.

Бренд заснував ще в 1992 році відомий підприємець Леонід Філатов, який втілив свою давню мрію — створити горілку преміальної якості. Головними його перевагами є ексклюзивні рецептури, виключно натуральна сировина й унікальні виробничі технології.

На правах реклами

переглядів: 45


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *