Як вибрати МФО для отримання позики

Щасливе
05.05.2024  09:00

Вибір надійної мікрофінансової організації є важливим кроком для тих, хто розглядає можливість отримання кредиту. Компанія має бути стабільною, з хорошою репутацією на фінансовому ринку України, працювати законно та мати всі необхідні дозволи.

Критерії вибору мікрофінансової організації

Перед вибором компанії для отримання позики проведіть невелике дослідження МФО. Почитайте відгуки клієнтів та оцінки експертів, щоб переконатися, що компанія має хорошу репутацію та надійну історію обслуговування клієнтів. Наприклад, одним з варіантів може стати МФО Finsfera, яка визнана на фінансовому ринку України та отримала нагороду в номінації “Прорив року” на щорічній премії FinAwards у 2024 році.

  • Зверніть увагу на відсоткові ставки та додаткові комісії. Оберіть варіант з найбільш вигідними умовами.
  • Переконайтесь, що процес отримання кредиту швидкий, простий та зручний саме для вас. Деякі МФО пропонують миттєве вирішення питання отримання позики.
  • Важливо, щоб МФО надавала ефективну підтримку клієнтам, включаючи консультації та допомогу у вирішенні питань.
  • Надійна компанія не потребує внесення передчасних платежів та матеріальної застави. Якщо МФО ставить вимогу внесення коштів перед тим як видає позику, це має насторожити.

Зручний процес отримання кредиту в МФО

Багато МФО працюють онлайн, через що вони є найбільш зручними для більшості позичальників. Це означає, що надати позику на кредит можна в будь-який час, коли виникла така необхідність — у вихідний день, пізно ввечері або навіть вночі. Сервіси працюють 24/7 без вихідних, що дуже зручно для позичальників, які мають позмінний графік роботи та не готові витрачати денний час на відвідування банку.

Як надіслати запит на кредит

Запит на отримання позики — це коротка проста анкета, яка заповнюється на сайті МФО. В ній необхідно вказати кілька персональних даних, за якими компанія може перевірити особистість позичальника. Серед них номер телефону та кредитної картки, а також адреса електронної пошти, на яку в майбутньому буде надіслано кредитний договір.

На основі внесеної інформації МФО отримає дані щодо громадянства та віку потенційного клієнта. Це важливі дані, на основі яких буде прийматися рішення щодо можливості подальшого обслуговування, адже за законами України видача кредитів можлива тільки у віці з 18 років.

Після перевірки кредитної історії та іншої інформації компанія повідомляє позичальника про своє рішення — воно може бути позитивним й надає схвалення на видачу позики, а може бути й негативним. Якщо кредит схвалено, необхідно підписати електронний договір та отримати кошти на карту. Весь процес займає до 15 хвилин, що дозволяє отримати позику просто на ходу, серед робочого дня або навіть стоячи на касі магазину.

На правах реклами
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІННОВА ФІНАНС», код ЄДРПОУ: 44127243. Відомості про місце знаходження: Україна, 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, буд. 8, поверх 9. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія № В0000242 реєстраційний номер 48, видане Національним банком України 14.05.2021 р.

переглядів: 26


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *