Які етапи має SEO-просування? Розбираємося з «ItUa»

Щасливе
22.04.2024  08:15

Сучасні реалії такі, що бізнес ніяк не може обійтися без присутності в інтернеті. Компанія повинна мати свій сайт. Адже дуже багато користувачів замовляють послуги чи товари онлайн. Проте варто розуміти, що недостатньо просто мати свій ресурс, його потрібно зробити видимим для потенційних клієнтів.

В цьому необхідне SEO-просування, яке зробить сайт видимим у пошуковій системі та приведе цільову аудиторію. Зрозуміло, що самостійно з цим не впоратися. Тут потрібна допомога спеціалістів. Оскільки це тривалий процес https://itua.com.ua/ru/seo-prodvizenie-ru, то вам варто розуміти, як все буде відбуватися. Для цього «ItUa» детальніше розповість про всі особливості.

Як відбувається розкрутка?

Просування – це процес, де потрібно охопити безліч тонкощів для досягнення бажаного результату. Якщо розбиратися в тому, як все буде відбуватися, то можна виділити кілька етапів.

Знайомство з ресурсом

Для цього клієнту необхідно заповнити бриф. Тут важливо нічого не упустити. Адже цю інформацію будуть вивчати спеціалісти. Вони аналізують ресурс. Після цього можуть сформувати комерційну пропозицію з детальним планом роботи.

Оптимізація

На цьому етапі відбувається детальне вивчення ніші. Тут потрібно проаналізувати конкурентів і вивчити попит. Все це потрібно для складання подальшої стратегії.

Окрема увага приділяється сайту. Проводять як технічний, так і юзабіліті аудити. Якщо в процесі виявляється, що потрібні доопрацювання, формуються відповідні технічні завдання. Після цього все це погоджується та відправляється в роботу.

Також збирається повне семантичне ядро. А ще розробляється конкретна стратегія просування.

На цьому підготовчому етапі далі важливо перевірити усі впровадження. Якщо виявлені недоліки, закрити їх. Тільки після цього можна переходити далі.

Просування

Для початку проводяться масштабні роботи з внутрішньої оптимізації. Робота з контентом, створення додаткових сторінок, написання метаданих – тут перерахована лише частина того, що робиться. Тут головне дотримуватися загальної стратегії.

Окремий напрямок – зовнішня оптимізація. Для цього нарощують кількість посилань на сайт. Тут потрібно дотримуватися правила кількості та якості.

В процесі роботи складаються проміжні результати. Якщо є необхідність, вносяться корективи у прийняту стратегію. Усі процеси продовжуються, що дозволяє бачити позитивний результат.

Щоб зробити свій ресурс видимим, потрібно над ним багато працювати та вкладати. Разом зі спеціалістами «ItUa» вдасться досягнути поставлених цілей і стати одним із лідерів своєї ніші.

На правах реклами

переглядів: 46


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *