Які купити м’які меблі щоб і красиво і зручно?

квиток на автобус
Щасливе
04.11.2023  13:05

Експерти виділяють два способи купувати предмети інтер’єру, а точніше меблеві модулі. По-перше, можна обирати кожен предмет окремо, створюючи різні стильові варіації. Це дуже творча робота, яка вимагає наявності не тільки часу та фінансів але і бездоганного смаку. Але результат того вартий. По-друге, можна купувати меблі наборами (комплектами) вже створеними виробником. Це просто, зручно, практично, займає мінімум часу і ви гарантовано отримаєте інтер’єр в єдиному стилі і гармонійній кольоровій палітрі.

Диваны - мебель мягкая

По такому принципу можна придбати не тільки корпусні конструкції. Якщо прийшов час купити м’які меблі, то ці два шліхи для придбання таких систем теж актуальні. І експерти МебельОк радять покупцям, у яких немає часу чи натхнення займатися підбором кожного модулю, звернути увагу на «комплекти», які включають диван та крісла, чи крісло та пуфи. Адже набори м’яких меблів можуть бути різним і складатися з різних предметів.

Гармонія кольору і стилю

Поціновувачі чітких ліній та стриманої класики вважають, що м’які меблі мають бути інтегровані в загальну інтер’єрну концепцію. Тобто диван та пуф, чи тахта та крісло мають вписуватися по кольору, стилю, формі та дизайну в загальну атмосферу. Це просте рішення, але дуже вдале, бо дозволяє створювати затишок в приміщенні. Але такий шлях не залишає місце фантазії, творчості і експериментам. Тому для тих, хто готовий до незвичних інтер’єрів, експерти радять не інтегрувати м’які меблі в атмосферу, підбираючи їх по всім параметрам, щоб не виділялися, а навпаки, робити вибір на користь яскравих моделей не схожих на інші предмети інтер’єру. Наприклад, у вас вітальня у пастельних тонах чи в коричневі кольоровій гаммі. Це завжди виглядає дорого і статусно. Але щоб оживити приміщення, стилісти радять купити крісло з оббивкою яскравого кольору і в такому же кольорі підібрати пуф або декоративні подушки на диван. Ви будете вражені візуальним ефектом від таких комбінацій. А враховуючи той асортимент який запропонований виробниками сучасним покупцям, підбирати модулі під колір чи текстуру не проблема.

Асортимент справді величезний і в свої колекціях виробник пропонують якісні м’які меблі в різних:

  • Стилях;
  • Дизайнах;
  • Формах;
  • Кольорах;
  • Текстурах;
  • Цінових діапазонах.

Мягкая мебель

До речі про вартість. М’які меблі доступні як у преміальному сегменті, так і в середньому. Купити диван в серії «економ» теж є шанс. Тим більше що на сайті інтернет гіпермаркету MebelOk постійно проводяться розпродажі та сезонні знижки. Але купуючи м’які меблі, не варто ставити на перше місце низьку ціну. Бо вам потрібно придбати якісні товари, виготовлені з якісних матеріалів, а це вже неможливо, якщо ціна модулю буде незрозуміло низькою. Сучасні виробники створюють багато колекцій і саме цей великий вибір дозволяє підібрати м’які меблі які і вписуються по дизайну в приміщення і вписуються в бюджетні рамки по вартості. При цьому якість товарів залишається високою як і їх ергономічність.

переглядів: 51


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *