Які типи з’єднань може мати фальцева покрівля

квиток на автобус
Щасливе
21.01.2024  21:00

Фальцева покрівля – це покриття у вигляді суцільних металевих листів, поєднаних між собою спеціальним замком, що зветься фальц. Саме слово «фальц» має німецьке коріння та позначає шов між двома листами металевого покриття. В результаті з’єднані між собою листи утворюють покрівельне покриття з надзвичайним рівнем герметичності. Фальцева покрівля виконана з листів чи рулонів металевої основи і має захист від корозії та вигорання на сонці. Листи металу поєднані між собою фальцюванням, створюють суцільне покриття для дахів будинків.

Які існують різновиди клік фальцу

Фальц може виконуватися в лежачому чи стоячому положенні, що поділяє його вже на різні види. До різновидів фальцевих з’єднань входять:

  • Одинарний фальц, що є найпростішим за своєю будовою та відповідно з найменшим показником герметичності.
  • Подвійний фальц, який вже значно кращий за попередній варіант за рахунок більшої надійності замку.

Подивитись на різницю у вартості з різними видами замків пропонує компанія С-Кровля на: https://skrovlya.kiev.ua/faltseva-pokrivlya/. Додаткова інформація про продукцію, наявна на сайті, дозволить ще краще підібрати необхідні матеріали для облаштування покрівлі.

Як влаштована фальцева покріля

Матеріал виконано у вигляді панелей або ще їх називають картинами, вони мають ідеально гладку поверхню. Між собою вони з’єднуються без потреби створення отворів, а лише за рахунок спеціальних замків. Панелі кріпляться за рахунок загину краю листа всередину, після чого досягається бажана герметичність покрівельного покриття. Покрівля стає цілісною, вологостійкою та добре захищеною від будь-якого впливу вологи и опадів. Задля того, щоб шов був щільно затиснутий може використовуватися спеціальний інструментарій, однак існує технологія сучасного замкового з’єднання «клікфальц». Вона не потребує залучення інструментів, а працює по принципу натискання, після чого пластини автоматично щільно затискаються і з’єднуються між собою.

Чому фальцева покрівля варта уваги

Відсутність отворів в покрівлі – це дійсно рідкість, а якщо при цьому можна досягти ще й найкращого з’єднання між собою окремих панелей покрівельного матеріалу, то це можна вважати за найвагомішу перевагу виробу.

Також до переваг фальцевої покрівлі, що роблять її достойним вибором для кожного домовласника, можна додати:

  • Стійкість до механічних впливів та навантажень, що дозволяє уникнути деформації та пошкодження покрівельного полотна.
  • Практичність застосування, оскільки вимоги до кута нахилу даху мінімальні, а монтажний процес виконується легко через особливості замків.
  • Тривалу службу, що рахується десятками років без протікання та втрати зовнішніх даних.

Щодо вартості продукції, то її можна назвати виправданою з огляду на терміни, які отримує домовласник, та мінімум клопотів із утриманням даху в подальшому.

На правах реклами

переглядів: 89


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *