Які українські товари користуються попитом в Європі?

квиток на автобус
Щасливе
20.09.2023  14:31

Україна навіть у непростих економічних реаліях сьогодення залишається значущим для Європи і світу експортером різноманітних товарів. Тому, прагнучи розвивати власний бізнес, чимало підприємців роздумують над виводом продукції власного виробництва на міжнародний ринок, передусім європейський. При цьому постає питання: які українські товари користуються найбільшим попитом за кордоном. Спеціально для вас ми склали короткий дайджест затребуваних категорій, для яких доставка вантажів по всьому світу завжди буде актуальною.

Рейтинг найбільш популярних українських товарів

  1. Рослинні продукти. Мова йде про експорт з України в Європу різноманітного зерна, борошна, олії та інших агротоварів.
  2. Метали та вироби з них. До цієї категорії належать недорогоцінні матеріали, себто усі різновиди сталі та чавуна, прокат, тощо. У 2023 році цей напрямок експорту доволі сильно скоротився через війну.
  3. Молоко й молочні продукти. Виключна якість цієї категорії товарів зумовлює високий попит в Європі. Крім того, деякі звичні нам молочні продукти вважаються доволі екзотичними за кордоном.
  4. М’ясо. Сюди належать птиця, яловичина, свинина, а також більш незвичайні різновиди продуктів тваринного походження, наприклад, равлики. Торгувати своєю продукцією на міжнародному рівні може навіть окрема достатньо велика ферма.
  5. Деревина і вироби з неї. Особливим попитом користуються меблі, архітектурні і просто декоративні елементи з масиву. При цьому виробникам не обов’язково використовувати якісь унікальні матеріали — за кордоном охоче купують продукцію з дуба, сосни та інших порід.
  6. Текстиль. Товари легкої промисловості потроху підкорюють європейський модний ринок. Це багато в чому зумовлено розвитком молодих українських дизайнерів, концептуальних брендів. Крім одягу й домашнього текстилю, європейці охоче купують в’язані вироби, одяг з вишивкою та інші оригінальні товари.
  7. Товари хімічної галузі. Це побутова і промислова продукція, яка приваблює європейського покупця вигідним співвідношенням «якість-ціна». Як і у випадку з тваринництвом, аграрним сектором, хімічні товари потребують міжнародної сертифікації та спеціальних дозволів на експорт.
  8. Мед. Українські продукти бджільництва добре відомі за кордоном завдяки своєму різноманіттю, високій якості. Вони затребувані як на роздрібному, так і на гуртовому ринку (наприклад, у сфері виробництва солодощів).

При цьому експерти зазначають суттєві труднощі з логістикою: вивести власний бренд на європейський ринок може бути складно через суто технічні моменти з поставками. Саме тому відправка вантажів за кордон має бути доручена відповідальній компанії з великим досвідом роботи, наприклад, Meest China.

переглядів: 105


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *