Знеболювальне для паліативних пацієнтів зробили безкоштовним

квиток на автобус
Щасливе
08.09.2023  13:10
Оновили лікарських засобів та медичних виробів, які відшкодовуватимуть. 
До переліку додались знеболювальні лікарські засоби для паліативних пацієнтів (доступні з вересня), а також тест-смужки для вимірювання рівня глюкози в крові (будуть доступні з жовтня).
Програма оновилася шістьма препаратами:шість препаратів Морфіну в таблетках – чотири безоплатні та два з доплатою. Пацієнти зможуть отримати їх за електронним рецептом в аптеках, які співпрацюють з Національною службою здоров’я України.
Аби  отримати знеболювальні необхідно:
Для пацієнтів з онкологією – звернутися до лікаря первинної медичної допомоги. За наявності паліативного статусу лікар встановить діагноз «хронічний біль» та сформує е-рецепт в електронній системі охорони здоровʼя.
Для пацієнтів із психічними розладами: звернутися до лікаря-психіатра. За наявності паліативного статусу лікар встановить діагноз «хронічний біль» та створить електронний рецепт.
 Усім іншим пацієнтам необхідно звернутися за направленням сімейного лікаря до лікаря-спеціаліста. За наявності паліативного статусу лікар встановить діагноз «хронічний біль» та призначить пацієнту знеболювальні засоби.
Далі пацієнту необхідно звернутися до сімейного лікаря, який створить електронний рецепт на ліки.
Більше інформації на  сайті: https://bit.ly/3R7eKyu
За повідомленням з Міністерства охорони здоров’я.
, , переглядів: 245


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *