Золоті обручки – і класично і сучасно

квиток на автобус
Щасливе
19.09.2023  08:10

Існує стереотип, що золоті прикраси, то класика ювелірного жанру і вони до вподоби тільки респектабельним покупцям, які мають і вражаючі фінансові можливості, і займають високий статус. Але то стереотип, від якого вже давно пора відмовитися.

Бо сучасні мануфактури, які пропонують ювелірні вироби на всі смаки, вже давно презентують свої колекції в тому числі і на всі бюджети та кишені. Отже навіть красиві та стильні золоті обручки підібрати у визначеному бюджетному обмеженні вийде без проблем. Те саме стосується і фасонів. Консультанти інтернет магазину Злато радять оцінити фото запропонованих моделей і особисто переконатися, що золоті обручки то не тільки про «канонічність» і класичність. Серед запропонованих варіацій є реально мега сучасні і навіть епатажні. Тобто обручки доступні справді на всі смаки і цей асортимент постійно поповнюється щоб встигнути за модними трендами навіть у ювелірній та весільній моді.

Не тільки «європейка» та «американка»

Молодята попередніх поколінь мали досить обмежений вибір в плані золотих обручок. Придбати була можливість або моделі опуклі (які ще називали американками) або плоскі тобто «європейки». При цьому про якесь дизайнерське різноманіття мова взагалі не йшла.

Але часи змінилися, ювелірна та весільна мода стала більш демократичною тому нікого не дивує величезний асортимент варіацій, деякі з яких ну зовсім не схожі на класичне уявлення про золоті обручки. Отже окрім опуклих і плоских кілець сучасні молодята мають можливість купити обручки з високопробного золота які по формі нагадують:

  • Корону;
  • Шайбу;
  • Плоский ланцюжок.

Для збільшення асортименту використовуються різні сплави золота, що дозволяє підібрати прикраси у різній кольоровій гамі. Так обручки з золота можуть мати червоний відтінок, жовтий чи навіть рожевий. Дуже круто виглядають моделі виконані з міксу різних сплавів.

Окремо варто звернути увагу на золоті обручки з білого голду. Такий ефект холодного блискучого білого кольору досягається за рахунок нанесення родієвого покриття. У цієї техніки є кілька особливостей. По-перше, метал стає білим схожим навіть на платину. По-друге, підвищується його стійкість до механічного впливу. По-третє, додається блиску. І нарешті, вироби з родієвим покриттям безпечні бо вони гіпоалергенні.

Щодо декоративного оформлення, тут також можливі варіації. І якщо раніше елітні обручки декорувалися коштовними каменями (тільки), то сучасні моделі прекрасно виглядають в тандемі з керамічними вставками, емальованими елементами, діамантовим грануванням, гравіюванням. До речі, саме техніка гравіювання дозволяє наносити різні тексти (обіцянки, побажання) та орнаменти. Дуже популярними є обручки з національним орнаментами виконані у етностилі.

Взагалі всі моделі, запропоновані виробниками, приваблюють і високою якістю виготовлення, і високопробністю матеріалів, і стильними фасонами, і оригінальними дизайнерськими рішеннями. Також привабливими є ціни. Бо мануфактури пропонують рішення як у преміальному сегменті, так і середньому, та навіть бюджетному. І як стверджують продавці інтернет маркету Zlato, навіть серед бюджетних варіацій ви знайдете по справжньому унікальні моделі.

переглядів: 69


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *