Обличчя Рівного: ” Хочеться, щоб у місті була якась альтернатива в плані розважальних закладів”

10.10.2017

Обличчя Рівного: ” Хочеться, щоб у місті була якась альтернатива в плані розважальних закладів”

Будь-яке місто – це не просто будинки, вулиці та тротуари, а перш за все люди.

У Рівному живуть неповторні особистості, які пишуть його історію, перетворюють світ на краще, турбуються про красу та благоустрій міста, формують його характер та атмосферу, та й просто займаються власними буденними справами…

Обличчя Рівного: “Рівне – це місто, в якому я народився вдруге.”

У фотопроекті від OGO.UA “Обличчя Рівного” ми пропонуємо познайомитися з миттєвостями життя звичайних перехожих, зафіксованих на наших фотографіях… Адже кожен рівнянин – це обличчя Рівного. А кожне обличчя – невід`ємне в мозаїці міста.

Знайомтеся – Ярослав, мешканець нагого міста.

“Рівне мені подобається тим, що у ньому добре розвинений тролейбусний рух і всі тролейбуси ходять по графіку.  Також наше місто наскільки компактне, що можна дібратися практично пішки в будь-який район міста! У Рівному багато супермаркетів з відносно дешевими цінами. Також хочеться, щоб у місті була якась альтернатива в плані розважальних закладів, тобто, не тільки кіно та кафе, але й інші місця, де можна весело провести час з друзями.”

Обличчя Рівного: “У Рівному дуже багато кафе з відносно дешевими цінами.”

Учасником проекту “Обличчя Рівного” може стати кожен. Можливо наступним, до кого підійде наш фотограф на вулиці, будете саме Ви.

 

, , , , , переглядів: 505


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *