Дівчина з Рівного отримала високу посаду у компанії Facebook

10.06.2019

Дівчина з Рівного отримала високу посаду у компанії Facebook

Рівнянка Катерина Крук, яка є фахівчинею у сфері комунікацій та протидії фейкам, обійняла посаду менеджера Facebook по Україні.

Катерина закінчила Рівненську державну гуманітарну гімназію, потім навчалася у Вроцлаві (Польща) та в Central European University в Будапешті (Угорщина), де здобула вищу освіту з політології за спеціальністю «Закордонні служби». Жінка була аналітиком проекту StopFake, членом команди зі стратегічних комунікацій Українського кризового медіацентру, мала досвід роботи в Європарламенті.

Менеджер з публічної політики по Україні працює у варшавському офісі Facebook. Про це зазначалося у вакансії, яку компанія відкрила в жовтні 2018 року. До обов’язків менеджера з публічної політики входить інформування про продукти та діяльність компанії, відповіді на запити політиків і регуляторів, надання інформації для розробки політики регулювання інтернет-сектора, — повідомляє «0362.uа». Раніше у Facebook не було менеджера з публічної політики по Україні. Про наміри призначити його стало відомо у жовтні 2018 року.

, , , , переглядів: 633


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *