Чим зайнятися на карантині, – лайфхаки рівненської фотографині

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
23.03.2020  14:00

Чим зайнятися на карантині, – лайфхаки рівненської фотографині

Рівняни рятуються від нудьги під час карантину як можуть. Тим самим вони не приховують своїх корисних лайфхаків та діляться спостереженнями у соціальних мережах.

Так, фотографиня Інна Романюк зробила цілу підбірку корисних лайфхаків, як без нудьги провести час на карантині. Читайте думки Інни і діліться своїми власними корисними поралами та головне – бережіться!

 

Мої лайф-хаки на час карантину, щоб не відчувати цей період як втрачений відрізок свого життя. ?Посмійтеся. Від душі, щиро, щоб аж живіт болів. Що заставило мене так сміятись -комедія “Супернянь”, всі випуски. Особливо другий, це капець!)) Гумор ?, то ж краще дивитись без дітей. “Уральские пельмени-гироскутер”. Знайдіть в Ютубі це відео, я дивилась разів 10, і сміялась кожен раз, що аж сльози бігли. ?Ну і, звичайно, Comedy woman, це класика!)) ?Подумайте про колись початі і незакінчені справи. Можливо, є щось таке, що ви відклали в довгий ящик, а потім ключ від нього загубили в буденних клопотах?) Розберіть ці справи, і щодня вирішуйте по одній. Найкраще-щовечора, лягаючи спати, написати список справ на завтра. Не забуваючи радувати себе і приємними) ?Навіть вдома носіть красивий і зручний одяг. Зараз, коли ми не виходимо з дому днями, ми ризикуємо набути вигляду бездомного. ? Піжама поступово стає нашою уніформою на час карантину. Треба це терміново міняти. Тоді життя набуде якихось рамок, відділить час відпочинку і час праці. ?
?Займіться спортом. Покачайте прес, попу, адже літо ніхто не відміняв, хоч за вікном і падає сніг?
?Прибирайте житло, викиньте старі речі, звільніть простір для чогось нового! А під час цього творчого процесу вмикніть свою улюблену музику. ?
?Читайте книги, які давно хотіли прочитати. Я впевнена, у всіх такі є. ?
?‍?‍?‍?А хто сидить вдома з дітьми, постарайтеся , щоб не з’їхав дах ?? Ви ще нам потрібні, і своїм дітям потрібні))) А особливо-собі? Медитації вам в поміч?
Мир усім, і будьте мені здорові! ???

, , , , , переглядів: 336


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *