Ектор Хіменес-Браво відвідав волонтерську кухню ЗСУ у Рівному

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
20.05.2022  09:53

Ектор Хіменес-Браво відвідав волонтерську кухню ЗСУ у Рівному

Ектор Хіменес-Браво відвідав волонтерську кухню ЗСУ у Рівному на запрошення керівника творчого об’єднання «То-Сьо» Руслана Плясулі. Головний майстер шеф країни зустрівся з кухарями та волонтерами, котрі їм допомагають у Рівненському фаховому коледжі економіки та бізнесу.

«Дуже смачно та дуже корисно» –  виніс свій вердикт, щодо страв, які приготували для наших захисників. Провівши зустріч з командою кухарів та проінспектувавши процес приготування обіду, Ектор завіз обід до одного з військових підрозділів.

«Для мене це як свято, бо я бачу як Українці допомагають один одному, і ми Переможемо, все буде Україна» – каже володар престижної кулінарної премії The World Master Chef Ектор Хіменес-Браво.

«Як описати враження від зустрічі Ектора з волонтерами та військовими? Думаю краще привести цитату, коли шеф подякував військовим за їх мужність та стійкість, військовий комісар області Сергій Луцюк сказав: «Дякуємо, що Ви лишились з нами», думаю цим сказано все, Слава Україні!» – коментує Руслан Плясуля координатор Волонтерської кухні Збройних сил України в Рівному.

Звісно, позитивний заряд емоцій та посмішок від зустрічі волонтерів й військових з відомим шеф-кухарем описати не можливо, але найбільше заряджає щира віра Ектора в Україну!

 

 

 

 

 

 

переглядів: 158


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *