Хлопчик-“ураганчик” з Рівненщини потребує коштів на лікування

Щасливе
29.03.2020  14:00

Те, що цей хлопчик посміхається, хай навіть під крапельницями – величезне диво, яке лікарі Рівненської обласної дитячої лікарні створили своїми золотими руками. Хлопчик потрапив в лікарню у вкрай тяжкому стані. В нього був величезий живіт і він не міг їсти. Протягом першої доби Андрійкові зробили КТ та інші обстеження, які показали велику пухлину шлунка. Дитину взяли на операцію в п`ятницю після обіду. До понеділка хлопчик міг просто не дожити. Операція йшла більш ніж шість годин. Дитині видалили велику пухлину, яка майже знищила шлунок. “Ми видалили майже весь шлунок, там майже нічого не залишилось, але хлопчик живий. Але прогнозів ніяких. І як він має харчуватись це питання” – написала мені анестезіолог пізно ввечері після операції.
Перші дні післа операції пройшли зі словами – “живий, живий, живий!” Кілька наступних – “він їсть! дитяче харчування, дитяче пюре, ріденьку картопельку!” І ще через три тижні – “він вже бігає по гематології!!!”

Андрійко дуже швидко відновився від важкої операції. Йому поставили діагноз “лімфома” і він одразу після реанімації заступив на хімію.

“Андрій – хлопчик- ураганчик! Він настільки енергійний, грайливий, по-хорошому бешкетний! Це дитина, яка є підтримкою і позитивчиком багатьом у відділенні! Його посмішка така хитрюща, ніби весь час запитує, щоб це ще вчверити! Андрійко дуже любить тварин. Реальних і віртуальних. Є в нього такий підопічний кіт, в планшеті живе!

Андрійко не зважаючи на свій вік і складність ситуації, в якій перебуває, дуже мужній, ніколи не плаче І бачить багато хорошого, доброго, світлого навколо.

Давайте допоможемо цьому хлопчику, якому місце на футбольному полі ганяти м’яча. Чи ловити жуків- павуків- черв’яків! Чи робити кораблики і пускати їх у калюжку. Чи ще щось божевільно- хлопчаче! Давайте зробимо щасливою його прекрасно маму, яка мріє обіймати свого брудного, набіганого щасливого синочка! Давайте хоч трошки наблизимо той день, коли лікарняні стіни стануть спогадом.”
Так написала про хлопчика волонтер і психолог Оксана Третяк, яка вже кілька тижнів спіскується з хлопчиком.

Попереду в Андрійка важке лікування. Вчора в нього була кровотеча, маленькому організму важко боротись з раком. Просимо вашої підтримки.
В понеділок нам потрібно купити хімію Ендоксан 100 мг 2 флакони та препапат Езонекса 4 фл. Ціна цих ліків близько 2500 гривень.
Також нам потрібно мати запас коштів на екстренні ситуації та обстеження для хлопчика.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

https://www.liqpay.ua/uk/checkout/card/i46559907629

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для Буслюка Андрія
(корпоративна карта Благодійний Фонд “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну

КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва для Буслюка Андрія

За інформацією БФ Скарбниця надії

, , , , переглядів: 577


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *