Понад 700 нових авто на дорогах: рекордна кількість реєстрацій у МВС Рівненщини

Щасливе
16.03.2024  13:00

В Україні спостерігається попит на користування автомобілями. Адже це зручний спосіб пересування, особливо в умовах воєнного стану. Цьогоріч у сервісних центрах МВС Рівненщини проведено 14141 реєстраційну операцію з транспортними засобами. Із них вперше зареєстровано на території України 722   нових транспортних засобів, придбаних в автосалонах та 4312 вживаних, які ввезені з-за кордону.

Якщо говорити в цілому за статистику по Україні, то з початку цього року у сервісних центрах МВС було проведено понад 400 тисяч реєстраційних операцій. Із них вперше зареєстровано на території України понад 20 тисяч нових транспортних засобів, придбаних в автосалонах, та більше ніж 46,5 тисяч вживаних, які ввезені з-за кордону.

Продати автівку можливо в будь-якому зручному сервісному центрі МВС. Також перереєстрація легкових авто, причепів та мотоциклів для фізичних осіб доступна онлайн в Дії. Для цього у мобільному застосунку між продавцем та покупцем укладається договір купівлі-продажу, а документи та номерні знаки надсилаються у зручне відділення Укрпошти.

Під час здійснення перереєстрації транспортного засобу в сервісному центрі МВС, покупець та продавець беруть з собою такі документи: паспорт громадянина України або посвідку на тимчасове чи постійне проживання, ідентифікаційний номер та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Якщо в однієї зі сторін не має можливості особисто звернутись до сервісного центру МВС, вона може зробити нотаріально оформлену довіреність на іншу особу, яка буде представляти її інтереси.

Розкрито: 155 підроблених посвідчень водія в Рівненщині

Звертаємо увагу, що реєстраційні дії проводяться виключно в сервісному центрі МВС у таких випадках:

перша реєстрація транспортного засобу в Україні;

відновлення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу після втрати чи викрадення;

закріплення нового номерного знака;

перереєстрація після встановлення газобалонного обладнання;

та інші реєстраційні дії.

Наразі проведення експертного дослідження транспортного засобу не є обов’язковим. Воно проводиться виключно за бажанням, окрім першої реєстрації транспортного засобу ввезеного з-за кордону. Нагадуємо, що перереєстрація транспортних засобів також доступна у Центрах надання адміністративних послуг.

Зникнення Volkswagen: неочікувана розв’язка

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

, , , переглядів: 58


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *