Рівне проводить в останню путь двох Героїв

Щасливе
02.03.2024  07:45

Рівне вклониться в пам’ять двом військовим, Героям – Іллі Ромашу та Олегу Перебийносу, які віддано служили та захищали нашу рідну країну.

14 окремому стрілецькому батальйону з Рівненщини виповнюється 2 роки

Ілля Ромаш народився 14 січня 1988 року у Рівному. Закінчив 19 місцеву школу, а потім опанував фах механіка у Рівненському економіко-технологічному фаховому коледжі. Довгий час працював на приватному підприємстві з виготовлення меблів, а за тим у Києві — продавцем в магазині автомобільних запчастин.

“Ілля служив строкову службу у Сімферополі у внутрішніх військах. А коли розпочалось повномасштабне вторгнення, в перші ж дні пішов добровольцем у військкомат. І вже 1 березня вирушив у частину. Він навіть не сумнівався у такому рішенні, йшов захищати нас з сином, якому тоді ледве виповнилось чотири роки,” – розповідає дружина Героя Руслана.

Про те, що саме довелося пережити за ці два страшні роки, Ілля рідним не розповідав. Лише зараз від побратимів дружина дізнається про події та обставини, в яких перебував наш захисник.

“У нього завжди все було добре, від завжди посміхався. Коли розмовляли по відеозв’язку, він навіть показував нам руки-ноги, що цілий, неушкоджений. І головне — посмішка завжди була на обличчі,” – продовжує Руслана.

Світла та добра людина, яка завжди готова допомогти, веселий та щирий друг, який дбає і про людей і про тварин, надійний побратим та справжній воїн – саме таким назавжди в пам’яті залишиться Ілля, саме таким описуватимуть тата 6-річному синові…

Вірний присязі та обов’язку, 36-річний солдат Ілля Ромаш загинув 25 лютого 2024 року на Миколаївському напрямі…

Художник-патріот: Петро Ошурко віддає свої твори на благо музею РАЕС

Олег Перебийніс народився 22 січня 1973 року у Рівному. Навчався у 13 школі, а потім освоїв спеціальність слюсаря у ПТУ №10. Останнім часом працював за кордоном водієм, але дізнавшись про початок повномасштабного вторгнення, вже 26 лютого повернувся з Польщі додому.

“Він служив строкову службу в армії, тож коли повернувся відразу пішов у військкомат. 31 травня 2022 року поїхав у частину. Говорив, що пішли на війну діти, хлопці по 20 років, що він не буде сидіти і чекати. Та й чого чекати? Щоб вони прийшли сюди під вікна? Казав, що мусить бути там, захищати Батьківщину і свою сім’ю,” – розповідає дружина Героя Рима.

Саме сім’я — дружина та двоє донечок — завжди були головними для Олега. Він робив усе для своїх дівчат, а вони почувалися за ним, як за кам’яною стіною. Саме за них він переживав найбільше упродовж 19 місяців служби, яка минала у найгарячіших точках.

“Він багато страшного побачив, багато крові, багато смертей. Говорив, що не страшно тільки дурням, але він більше боявся не за себе, а за нас. Олег пройшов навчання, був старшим бойовим медиком. Говорив хлопцям, що не переживайте, я вас всіх позабираю. Намагався усім допомогти, усіх врятувати… Так і сам отримав поранення,” – продовжує дружина.

У листопаді 2023 року Олег нарешті приїхав додому на кілька днів. І відразу повернувся на першу лінію. І хоч почувався погано, продовжував стояти на захисті країни…

На жаль, 29 лютого 2024 року 51-річний солдат Олег Перебийніс, гідно виконавши свій обов’язок із захисту Батьківщини, помер.

Прощання із Героями відбудеться сьогодні, 2 березня, о 9.30 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають їх на кладовищі “Нове”… 

, , , переглядів: 78


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *