Рівняни можуть отримати пільгові кредити на будівництво житла

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
22.03.2017  14:38

Щоправда, зводити дім доведеться у сільській місцевості.

Мова йде про обласну програму індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості “Власний дім”, на реалізацію якої цьогоріч виділено 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Гроші підуть на пільгові кредити селянам для побудови, реконструкції, купівлі житла, його утеплення, а також підведення до нього комунікацій. Першочергово позики надаватимуться учасникам АТО, молодим сім’ям, неповним сім’ям, позичальнику, який має трьох і більше дітей.

Так, 300 тисяч гривень кредиту надаватиметься людям на зведення оселі, 150 тисяч – на завершення будівництва, 200 тисяч – на купівлю житла. Позику у сумі 50 тисяч гривень можуть взяти селяни на утеплення будинків та підключення їх до комунікацій.

Кредити людям надаватимуть під 3 % річних на період від 10 до 30 років. Не платитимуть відсотки за позиками військовослужбовці під час перебування в АТО, а також родини, у яких троє і більше дітей до 18 років.

Для того, аби отримати кредит, потрібно звернутися у сільську раду із заявою, яку подадуть на розгляд Рівненському обласному фонду з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. 

Телефон Фонду для довідок: (0362) 26 84 47.

кредит

, переглядів: 2 146Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *