Рівняни стали більше сплачувати смартфонами за комунальні послуги

Щасливе
15.05.2017  10:28

Кількість українців, які користуються Інтернет-банком Приват24 та терміналами самообслуговування, вперше перевищила кількість відвідувачів «живих» відділень банку на 13%.

Це сталось завдяки новітнім інноваційним технологіям, які запровадив ПриватБанк. Зокрема –технологію миттєвої безконтактної оплати комунальних платежів за допомогою QR-кодів і мобільного додатка Privat24.

Рівнянка виграла “другу пенсію” від ПриватБанку

“Перевага технології миттєвої оплати комуналки без черг і комісій насамперед у тому, що для її впровадження на рівні місцевої громади не потрібно додаткових інвестицій, – говорить керівник напрямку “Платежів та переказів” Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Нерук. – Сьогодні ми пропонуємо всім постачальникам послуг, комунальним підприємствам і фінансовим установам, які приймають комунальні платежі, користуватися можливостями технології «Платежі за QR-кодом» і готові надати всю інформацію для впровадження такої технології”.

Оплата комунальних платежів за допомогою QR-коду проходить швидко, просто і виключає помилки в реквізитах. Для цього достатньо завантажити на смартфон мобільний додаток Приват24, перейти в «Мої платежі» > «Новий платіж» та відсканувати QR-код на квитанції. Ті, у кого ще немає смартфону, можуть здійснити оплату через QR-код у відділеннях ПриватБанку за допомогою планшета співробітника відділення.

Саме для клієнтів, які з початку квітня до кінця червня будуть оплачувати комунальні платежі в Інтернет-банку Приват24, ПриватБанк проводить акцію, завдяки якій рівняни зможуть отримати в подарунок сучасний смартфон. Як повідомили в банку, для участі в акції достатньо оплатити в Приват24 будь-який комунальний платіж на суму від 500 грн карткою MasterCard.

Visa показала технологію оплати по QR-коду, яку запустять в Україні

 

Комуналка_ СМАРТФОН2.png

 

Переможці акції визначаються щомісяця випадковим чином. В акції діє єдине обмеження – клієнт ПриватБанку може виграти тільки один смартфон.

Слід нагадати, що у ПриватБанку комісія залишається незмінною і мінімальною. Наприклад, у Рівному послуги водоканалу, обленерго та теплопостачання можна сплачувати взагалі без комісії, тобто – безкоштовно. Існує лише комісія за послуги газопостачання. Вона складає 3 гривні при сплаті через касу відділення, 2 гривні при сплаті в терміналі самообслуговування і 1 гривню – через Приват24. Крім того для пенсіонерів в рамках соціальної програми ПриватБанку будь-які комунальні послуги незалежно від каналу оплати проводяться без комісій.

 

У березні 2017 року порівняно з березнем минулого року кількість комунальних та інших платежів жителів України, здійснених за допомогою смартфону та Інтернет-банку Приват24, збільшилася втричі. Як повідомили в ПриватБанку, у цілому за перший квартал цього року кількість «чистих» платежів українців (не враховуючи поповнень мобільних і переказів між картками) через всі сервіси та каси ПриватБанку зросла на 35% – до рекордних 19,6 млн.

За даними банку, з початку року кількість платежів у веб-версії Приват24 зросла на 73%. Приват24 – найпопулярніший інтернет-банк в Україні, загальна кількість клієнтів системи становить 9,3 млн, з них 6 млн клієнтів встановили мобільний платіжний додаток Privat24. Щодня в онлайн-банку ПриватБанку здійснюється понад 600 тис. платежів і реєструється 35 тис. нових користувачів.

 

Ліцензія НБУ №22 від 05.10.2011р.

, , , переглядів: 1 428


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *