Рівняни отримали нагороди на фотоконкурсі

Щасливе

Керівник фотогуртка клубу “Меридіан” Олексій Потянок отримав відзнаку та Першу премію у Другому Всеукраїнському конкурсі мистецтв “Зимові Ігри” за фотографію “Головний хіпі Львова” у номінації “Мистецтво фотографії”.

А учень цого гуртка Роман Матвійчук здобув Першу премію за своє фото “Кіт класу Преміум” у категорії діти віком 15-18 років.

Школярі віком 12-17 років запрошуються в фотогурток клубу “Меридіан” за адресою: вулиця Княгині Ольги, 10, для вивчення тонкощів фотографічного мистецтва.

 

За повідомленням з Управління у справах молоді та спорту Рівненської міської ради

 

, Переглядів: 451

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *