Скільки коштуватимуть комунальні послуги рівнянам у квітні?

Щасливе
04.04.2017  11:09

«Слово і Діло» підрахувало, які суми будуть у платіжках українців за квітень. Так, середньостатистична столична родина, що складається з двох дорослих і однієї дитини та проживає в двокімнатній квартирі площею 60 кв. м за середнього рівня споживання комунальних послуг заплатить орієнтовно 2452 грн.

З 1 квітня рівняни будуть платити за газ по-новому

Порівняно з іншими регіонами України, це велика сума, але не найбільша. Такій самій сім’ї в Херсонській області доведеться заплатити 2564 грн, в неокупованій частині Луганської області – 2550 грн. А найменше заплатять за «комуналку» мешканці Миколаївщини – всього 1871 грн на родину.

Рівняни заплатять за комуналку в середньому 2035 гривень.

Укргазбанк надає кредити на встановлення “домашніх” сонячних електростанцій

 

комунальні послуги

 

До результатів моніторингу зі зрозумілих причин не включені Крим та окуповані райони Донбасу, а також Закарпатська та Чернівецька області. Закарпаття користується повністю автономним опаленням та гарячим водопостачанням, і там тарифоутворення відбувається за іншим принципом, ніж на решті території країни. Що ж до Чернівців, то там відсутнє централізоване гаряче водопостачання, тож порівняння тарифів також було б некоректним.

 

, переглядів: 1 158
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *