Зовсім скоро Рівне стане “Розумним містом”

Щасливе
16.03.2017  16:35

У четвер, 16 березня, перший заступник голови облради Олександр Корнійчук підписав меморандум про співпрацю з “Розумним містом”. Таким чином Рівненська обласна рада стала першою в Україні, хто це зробив, повідомляє прес-служба.

 

На Рівненщині презентували інвестиційний потенціал області

 

“Мені вдвічі приємно, що в рамках сьогоднішнього “круглого столу” Рівненська обласна рада стане більш відкритою, прозорою, фактично покаже гарний приклад усім іншим областям, – зазначив під час вітального слова Олександр Корнійчук. – Підписанням меморандуму ми розпочинаємо співпрацю в частині впровадження окремих елементів електронного врядування в діяльність обласної ради. Зауважу, що Рівненська обласна рада стала першою в Україні, яка почала співпрацю з “Розумним містом”. Відповідно до меморандуму, працюватимемо разом над тим, щоб полегшити звернення виборців до депутатів обласної ради засобами електронного зв’язку”

 

Розумне місто

Розумне місто

 

Також, згідно з підписаним документом, передбачається покращення доступності інформації про обласний бюджет, яка наразі на сайті облради доступна у вигляді таблиць. Аби зробити ці дані більш зрозумілими для жителів Рівненщини, буде проводитися їх візуалізація.  

“Виконавчим апаратом вже розроблено інтерактивну карту громадських  приймалень депутатів обласної ради,  а в перспективі – впровадження електронних приймалень”, – зауважив Олександр Корнійчук.

 

Український банк запускає “кукурудзяно-цукрові” платіжні картки

, , переглядів: 1 237


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *