Рівненського лікаря-анестезіолога Олега Рибака номінували на орден
Щороку медичні заклади України номінують найкращих фахівців на почесну відзнаку “Орден Святого Пантелеймона”. Цього року серед номінантів – лікар-анестезіолог КНП «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради Олег Васильович Рибак, який служить у Збройних Силах України та рятує життя наших Воїнів. Олег Васильович навчався у Львівському державному медичному університеті та має понад два десятки років досвіду […]



















