Під час презентації журналу “РІВНЯНИ” зібрали 10 тисяч гривень на реабілітацію братів-близнюків

28.12.2017

Під час презентації журналу “РІВНЯНИ” зібрали 10 тисяч гривень на реабілітацію братів-близнюків

Традиційно наприкінці року, що минає, виходить новорічний випуск рівненського глянцевого журналу “РІВНЯНИ”, в якому підбивають підсумки, визначають кращих та дякують за плідну співпрацю.

А презентація видання завжди проходить у дружній. невимушеній атмосфері,а також носить благодійну складову.

Кращих названо: у Рівному підвели підсумки 2017 року

  • Ми переконані в тому, що тільки спільними зусиллями ми можемо творити добро. Адже від кожного з нас часто залежить життя та здоров’я не тільки близьких нам людей, а і тих-незнайомих, які справді цього потребують, – говорить головний редактор журналу “РІВНЯНИ” Ольга ЛІРНИК. – Саме тому під час нашої презентації ми не тільки вручали подяки та дипломи, а і провели благодійний аукціон новорічних іграшок, листівок, які разом з мамою виготовили брати-близнюки Артем та Давид Бойко.

Життя юних рівнян-близнят Артема і Давида Бойко з дня їх народження – це виклик смерті та щоденне змагання за якісно новий рівень життя. У хлопчиків – дитячий церебральний параліч, аплазія правої нирки (по одній нирці у кожного хлопчика), загальне недорозвинення мови важкої міри.

На рік Артему та Давиду потрібно проходити чотири курси реабілітації. А це вартує 200 тисяч гривень. Для родини – це не підйомна сума, тому всіх небайдужих закликаємо допомогти хлопцям підніматися на щабель в власному розвитку.

Щоденна боротьба за життя рівнян Артема та Давида Бойко

Неймовірною новиною для всіх присутніх та мами хлопців стала новина від директора Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг Юлії Шигорєвої, яка повідомила про те, що працівники ЦНАПу зібрали кошти на благодійність і не знали, кому ці кошти можуть стати у нагоді найбільше. Суму, а це 6 500 грн. вирішили передати Артему та Давиду, які потребують реабілітації.

  • Окрема подяка нехай летить у Рівненський регіональний ЦНАП! Ви мене просто шокували))) Ви не тільки професіонали і гарні усміхнені люди! На порозі всіх великих свят кожен з вас став чарівником для Артема і Давида. Низький материнський уклін вам, – ділиться враженнями Любов Бойко. –  Колектив ЦНАПу всі зібрані гроші на благодійність переказали на лікування Артема і Давида.
    Пишаюся нашими людьми,які знаходять в своїх серцях місце для тих,хто цього потребує.

Крім того, на презентації гості та організатори пожертвувати 4 200 грн. на лікування хлопців, а взамін отримали прекрасні листівки та новорічні прикраси.

Опубліковано Любов'ю Бойко 23 грудня 2017 р.

  • В цьому році творяться просто якісь дива,чесне слово. Стільки добрих людей навколо! І вони кучкуються навколо моїх зайців.Відбувся благодійний аукціон на презентації нового журналу “Рівняни”, на якому всі наші вироби було продано. Я не очікувала на такий результат. Я не знала,що так багато людей захоче мати в себе наші прикраси. Не здогадувалася,що вони так дорого коштують ))) Кожен,хто купив наші творіння )) поніс додому частинку тепла,добра і тепер вона буде нагадувати їм про те,що вони подарували частинку себе хлопчикам-близнюкам,найкращу свою частинку. В самому кінці року ви всі, хто до цього причетний,зробили такий шикарний подарунок дітям! Таке гарне закінчення року,який минає! Нехай рік новий прийме вас в свої обійми і вам буде в ньому тепло і затишно. Нехай він буде для вас плідний і багатий тільки на хороші новини. Будьте здорові всі! Ви очасті і вухасті ))) А побачивши і почувши поспішаєте на допомогу. Нехай ніколи це добре,яке є у вас, не ізсякне. А Боженька вже поставив вам галочку ,- подякувала пані Любов.
, , , переглядів: 284


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *