Обличчя Рівного: ” Я здобула тут декілька додаткових професій. “

25.09.2017

Обличчя Рівного: ” Я здобула тут декілька додаткових професій. “

Будь-яке місто – це не просто будинки, вулиці та тротуари, а перш за все люди.

У Рівному живуть неповторні особистості, які пишуть його історію, перетворюють світ на краще, турбуються про красу та благоустрій міста, формують його характер та атмосферу, та й просто займаються власними буденними справами…

Обличчя Рівного: ” Завдяки своїм розмірам, Рівне дуже зручне. “

У фотопроекті від OGO.UA “Обличчя Рівного” ми пропонуємо познайомитися з миттєвостями життя звичайних перехожих, зафіксованих на наших фотографіях… Адже кожен рівнянин – це обличчя Рівного. А кожне обличчя – невід`ємне в мозаїці міста.

Знайомтесь – Ольга, мешканка нашого міста.

“Люблю Рівне за його привітність, теплоту та різносторонність. Зокрема, можливість зростати професійно. Тут достатньо велика кількість різноманітних навчальних курсів та тренінгів, які проводяться професійно спрямованими закладами та кваліфікованими приватними особами, які є майстрами своєї справи. Особисто я, здобула тут декілька додаткових професій, які пробуджують в мені бажання пробувати себе у різних сферах. І що найважливіше, сформували любов до всього нового.”

Обличчя Рівного: “Мені подобається жити в Рівному.”

Учасником проекту “Обличчя Рівного” може стати кожен. Можливо наступним, до кого підійде наш фотограф на вулиці, будете саме Ви.

, , , , , переглядів: 358


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *