Як заощадити енергію?

Щасливе
20.11.2023  14:14

Модернізуйте освітлення, використовуючи енергозберігаючі лампи, що може заощадити до 90% електроенергії. Такі лампи служать набагато довше, до 50 разів, порівняно із звичайними лампами розжарювання.

фото з blog.pokupon.ua

Повністю завантажуйте пральну машину та використовуйте ефективні мийні засоби при низьких температурах. Неповне завантаження машини може призвести до зайвого споживання електроенергії, а вибір неправильної програми прання може збільшити витрати енергії до 30%.

Уникайте розташування плити поруч з холодильником, оскільки це може подвоїти споживання електроенергії холодильником.

Оновлюйте техніку на енергоефективні прилади, обираючи моделі з відповідним класом від А до G. Нові холодильники класу «А+» можуть зменшити споживання електроенергії на 30-50%.

Економте електроенергію при кип’ятінні води: наливайте лише необхідну кількість води в чайник та регулярно очищайте його від накипу, що допоможе зменшити втрати енергії на нагрів води на 30%.

Ретельно користуйтеся холодильником, уникайте залишання дверцят відкритими довше, ніж необхідно, та розморожуйте його, щоб зменшити споживання енергії. Використання холодильника з функцією саморозморожування може заощадити до 50% електроенергії.

Вимикайте світло за собою та вимикайте побутові прилади, коли вони не використовуються. Уникайте режиму «Stand-by», що може зменшити рахунок за електроенергію на близько 8% та захистить пристрої від можливих перепадів електроенергії.

Не залишайте прилади, які працюють від акумуляторів, увімкненими довше, ніж потрібно для повної зарядки, і вимикайте їх, коли не використовуєте. Встановлення датчиків руху є ще одним способом ефективної економії електроенергії, коли вона не потрібна.

За повідомленням з Рівненської міської ради

, , переглядів: 266


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *