Для учасників АТО і Революції Гідності передбачене санаторно-курортне лікування. Що потрібно знати?

Щасливе
27.02.2021  16:00

Для учасників АТО і Революції Гідності передбачене санаторно-курортне лікування. Що потрібно знати?

У 2021 році затверджено 1 006 457 грн.  для забезпечення послуг санаторно-курортного лікування учасників АТО/ООС і постраждалих учасників Революції Гідності. Про це повідомили в Управлінні праці та соціального захисту населення.

Для отримання цих послуг учасники АТО/ООС і постраждалі учасники Революції Гідності, які зареєстровані у Рівному та Квасилові, повинні подати в профільне управління (за адресою: Соборна, 12) заяву та документи:
☑️медичну довідку лікувальної установи за формою 070/0;
☑️копію пільгового посвідчення;
☑️копію військового квитка;
☑️копію документу, що підтверджує безпосередню участь особи в АТО/ООС;
☑️копії паспорта та ідентифікаційного номера.
Згідно профілю захворювання та в порядку черговості подання заяв учасники АТО/ ООС і постраждалі учасники Революції Гідності направляються на санаторно-курортне лікування.
Управління не здійснює організацію надання послуг санаторно-курортного лікування діючих військовослужбовців та осіб, які мають право на забезпечення санаторно-курортними путівками відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженого ПКМУ від 27.04.2011 № 446.
За детальнішою інформацією звертатись за телефонами: 266780, 0961101086, 0984986704 – повідомляють на сайті Рівненської міської ради.
, , , переглядів: 20

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *